Comparte

A través de la aplicación de Tik Tok, una mujer rompió en llanto debido a que tras recorrer varios supermercados se dio cuenta de que no encontraría pañales de la talla de su hija, ya que personas que realizan compras de pánico por el Covid-19, vaciaron las estanterías de todas las tiendas cercanas.

La mujer, originaria de Estados Unidos y madre de cuatro hijos, indicó que se sentía derrotada al darse cuenta que no encontraría los pañales del tamaño para su hija.

Según el relato, Lauren fue a varias tiendas pero no consiguió el producto que necesitaba y en ese momento explotó de impotencia.

Karantina Paniğiyle Stok Yapanlara Ağlayarak İsyan Eden Anne…

Karantina paniğiyle stok yapan herkese ağlayarak isyan eden anne!Çektiği videoda "Senin gibi 20 bezi birden alacak param yoksa bebeğimin altını nasıl değiştirebilirim ki?" diye isyan ediyor bu anne. 😥Yalnızca ülkemizde değil dünyanın dört bir yanında yaşanan insanlar koronavirüs sebebiyle yaşadığımız ev karantinası paniğiyle temel ihtiyaçları stok yaptı. Bu sırada 36 yaşındaki Lauren Whitney ise market market gezerek bebek bezi bulmaya çalışıyordu fakat tüm rafların boş olduğunu gördü. Kızının kullandığı bezin kalmadığını fark edince gözyaşları içinde TikTok videosu çekti ve kısa sürede viral oldu.Lauren'in sonradan gelen açıklaması da şu oldu: "Şehrin diğer ucundaki markette 2 tane bebek bezi buldum ama birini de diğer anne için bıraktım. Stok yapan insanlar, stok yapacak parası olmayanları düşüsün. Biz sayıyla alan ve parası ancak buna yeten insanlarız. Hepimiz o anda ihtiyacımız olan kadarını satın alırsak, raflar dolu kalır!" Ne güzel demişsin Lauren… 👏👏

Posted by Mynet Kadın on Wednesday, March 18, 2020

Comparte